OMM – Book (Hebrew) 2020-04-23T12:24:49+00:00

היי, יש לך דקה?
הגיע הזמן להתחיל
לחיות את החיים
שתמיד רצית.

הכל מתחיל מדקה אחת לעצמך

דקה אחת של מדיטציה

אתם מוזמנים להיכנס לעולם של OMM, שיטת מדיטציה פשוטה ואפקטיבית שמתאימה לכל אחד ואחת.

קבלו קטע מהספר במתנה
לחצו כאן לרכישה

חישבו על הסיטואציה הבאה:
אתם לפני פגישה חשובה ואתם עצבניים
בגלל משהו שקרה היום בבוקר,
אין לכם זמן ללכת לעשות טיול בפארק או כל דבר אחר
שיכול במצבים רגילים להרגיע אתכם,
ועדיין אינכם יכולים להגיע כך לפגישה.
בעזרת OMM תוכלו פשוט לקחת דקה לעצמכם,
להירגע לעומק ולשנות את המצב לפתוח ומכיל.
השינוי יכול לקרות ברגע, זו שאלה של אימון.

בספר OMM – דקה אחת של מדיטציה תוכלו ללמוד את חמשת המפתחות של OMM. ברגע שתלמדו את הטכניקה תהיו מסוגלים לתרגל אותה בכל זמן ובכל מקום שתרצו וכך:

 • להפחית את רמות המתח והחרדה

 • למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות

 • להיות רגועים יותר

 • להשקיט את “הפטפוט המחשבתי” בראש וליצור שקט

 • לשפר את תחושת הרווחה ואת איכות החיים

 • להפיק יותר מיקוד וכתוצאה מכך יותר יעילות בעבודה ובכלל

 • לחוות פחות אי הבנות ויותר הנאה ממערכות היחסים

 • להתחיל לחיות כל רגע במלואו

לחצו כאן לרכישה

OMM® זה הרגע הזה,
OMM® זה לקבל את עצמך כפי שהנך,
OMM® זה לא לשפוט את עצמך,
OMM® זה לסלוח לעצמך,
OMM® זה להשתפר,
OMM® זה להשתנות,
OMM® זה לדעת שהנך כאן עכשיו,
ושזה הדבר החשוב ביותר.

פטריציו פאולטי  הוא איש חזון, מאמן, אסטרטג, פילנתרופ וחוקר נלהב של המחשבה האנושית ושל הפוטנציאל הגלום בה. בכל שנה הוא פוגש אלפי אנשים בסמינרים שהוא מקיים ברחבי העולם, ומזה 30 שנה שהוא עוסק בהתפתחות האדם, באמצעות התכנית Human Inner Design ובית הספר הבינלאומי למודעות עצמית. לאורך השנים הוא פיתח שורה שלמה של כלים מקוריים ופרקטיים של אימון חווייתי וכן ערך מחקרים בתחום חקר המוח, בין היתר במסגרת מכון המחקר של קרן פטריציו פאולטי שהקים ובשיתוף עם מכון גונדה לחקר מוח באוניברסיטת בר אילן ועם אוניברסיטת לה-ספיינצ’ה ברומא. בישראל פועלת מאז 2005 עמותת פטריציו פאולטי להתפתחות ולתקשורת הקרויה על שמו. העמותה מפעילה פרויקטים חברתיים וחינוכיים, בין היתר בתכנית נערי האור לנוער בסיכון וכן בתכניות שונות לקידום הסובלנות והלכידות החברתית בבתי ספר.

שיטת OMM יכולה להוות תוספת חשובה למי שכבר מתרגל מדיטציה וכמו כן מתאימה גם לכל מי שלעולם לא תרגל מדיטציה והמעוניין ביותר רווחה ואיכות חיים באמצעות שינוי קטן בהתנהלות היום יומית שלו.

הספר של OMM

 • מתאים לחיים העמוסים שיש לכולנו.

 • יתן לך כלים שיהיו איתך לתמיד.

 • מלא ברעיונות שקל לזכור וליישם.

 • מלווה בתרגילים פרקטיים בכדי להתאמן.

 • ילמד אותך איך לתרגל OMM: דקה אחת שתוכל לשנות את חייך.

יש לנו 3 מתנות בשבילך!

1

הירגעות מוקלטת

המחקרים המדעיים מאשרים זאת: מוח רגוע הוא מוח יותר מאושר ופרודוקטיבי. בכדי לחזק את התרגול שלכם, הירשמו לקבלת הקישור להירגעות המוקלטת של OMM.

2

שיעור וידאו

בכדי לעזור לך להבין את הנוגדן של השלשה המנצחת וליישם אותו, הירשמו לקבלת הקישור לצפייה בשיעור הוידאו של 21 דקות, שמועבר על ידי פטריציו פאולטי.

3

מדיטציה מונחית

בואו נתרגל יחד! הירשמו לקבלת הקישור למדיטציה המונחית על ידי פטריציו: עצות לגבי התנוחה, צליל של גונג בהתחלה ובסוף, ובנוסף כמה עצות יקרות ערך שנחשפות כעת בפעם הראשונה. 

ברכישת הספר תקבלו 3 המתנות של OMM
הורידו קטע מהספר עכשיו

המדיטציה של המילניום החדש

בימינו, כשאנו עמוסים בגירויים, הודעות ווטסאפ, במשימות, ולחצים שהולכים וגוברים אנו זקוקים להרגע תוך כדי הדברים. שיטת OMM היא טכניקה רבת עוצמה המאפשרת לנו תמיד ובכל מקום לקחת רגע לעצמנו, להימנע מתגובתיות ועומס יתר ולמצוא רוגע ושקט בכל פעם שאנו זקוקים לכך. מדובר בטכניקה מעשית, פשוטה וקלילה שניתן לתרגל בכל זמן ובכל מקום.

OMM הוא תרגול פשוט ועם זאת יעיל מאוד. אלפי אנשים כבר מתרגלים אותו באופן יומיומי ברחבי העולם, אלפי אנשים שחוו באופן מעשי את כוחה של דקה אחת.

לתרגל דקה של מדיטציה

ולהפוך בזמן קצר את הפחדים שלנו לערכים.

למי מאיתנו אין דקה בשביל להתחיל לעשות שינוי?

לחצו כאן לרכישה

אלפי אנשים בעולם כבר מתרגלים את שיטת OMM

“אין לי מספיק מילים לתאר את ההשפעה המקיפה שתרגול המדיטציה הביא לחיי. החל מהפחתת מתח וחרדה ועד לחוויה של יותר רוגע, שמחה, יציבות ואיזון. התרגול בשיטת OMM מפיק תשומת לב שמכניסה סדר למרחב הפנימי. כפסיכולוגית לעתיד אני שואפת להפיץ את תרגול המדיטציה על מנת להקל על מצוקה וסבל נפשי של בני האדם באשר הם. תרגול כזה יכול לתמוך בליווי נפשי מקצועי ולהשלים אותו.”


שירן יוניס, תואר שני בפסיכולוגיה
“תרגול מדיטציה מוכר לי כבר הרבה שנים. ועדיין, רק כשפגשתי את שיטת המדיטציה של OMM הרגשתי שאני רוצה להבין וללמוד טוב יותר את העקרונות, היתרונות והטכניקה. אני יודע בבטחון שתרגול המדיטציה הזאת, יחד עם ההבנה של הפילוסופיה העומדת בבסיסה ובבסיס העבודה הפנימית, הם שהפכו אותה להיות חלק אינטגרלי מהיומיום שלי. זו הנחישות המתפתחת שמביא עימו התרגול ושבעיני מקנה לה את כוחה”.


גיא ברמן, רופא
“המדיטציה של OMM לימדה אותי שמה שיכול לשפר כל תחום בחיים שלי קשור בתקשורת. לתקשורת יש שני צדדים, צד אחד היא התקשורת עם עצמי והשני קשור באחרים שסובבים אותי. הבנתי שאפשר לשפר את איכות התקשורת בעזרת הכלי של המדיטציה. מאז אני משתמשת בו באופן קבוע ובמיוחד בימים בהם אני מרגישה לא ממוקדת. התרגול מאפשר לי להיכנס לשקט עמוק ולתפקד בחיי היום יום בצורה שמחה יותר”.


רחל כהן, יועצת תזונה

קחו דקה לעצמכם והצטרפו לאלפי האנשים שכבר מתרגלים OMM

קבלו קטע מהספר במתנה